Czwartek, 2018-02-22

zobacz szczegóły akcji <tutaj>

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

2018-02-16

Powiatowe Zawody w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców odbyły się 15 lutego 2018r. w hali MOSiR w Łaziskach Górnych. . Zgłosiły się cztery drużyny męskie i pięć żeńskich z naszego powiatu. Zespoły grały system „każdy z każdym”. Scenariusz rozgrywek był bardzo podobny zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Nasze zawodniczki spośród czterech rozegranych meczy przegrały tylko jeden - z II LO w Mikołowie (10:13).

Wśród chłopców bezkonkurencyjna okazała się drużyna ZSEiU z Łazisk Górnych, z którą koszykarze z „Miarki”przegrali również jedyny mecz w turnieju. Obie drużyny wywalczyły wicemistrzostwo powiatu:) Gratulujemy!!! Dziękujemy całej damsko-męskiej ekipie, szczególnie uczniom klas trzecich dla których przygoda z koszykówką w „Miarce” właśnie dobiega końca, pozostaną tylko wspomnienia...:)

Reprezentacja dziewcząt – Agata Karbowska 3a, Joasia Pawłowska 3a, Ola Muszer 3a, Weronika Konarska 2e, Zuza Mamok 1a, Klaudia Botor 1a, Kwolek Martyna 1b, Wiktoria Koczurowska 1d, Oliwia Sommer 1e, Natalia Szlachetka 1d

Reprezentacja chłopców: Bańczyk Łukasz, Gorol Damian, Zielonka Daniel, Żmijewski Hubert, Bielawski Kamil, Klimczyk Konrad, Guja Marcin, Podgajny Szymon, Wałęga Piotr, Singh Mateusz, Pawłowski Michał, Olszówka Jan.

Drugi dzień odwiedzin gimnazjalistów

2018-02-16

Drugi dzień odwiedzin gimnazjalistów w naszej szkole. Przy mikroskopach, robotach, eksperymentach chemicznych i innych atrakcjach podejmowali życiowe decyzje, która szkoła będzie dla nich najlepsza. Chyba już znacie odpowiedź na to pytanie?

XV Turniej Walentynkowy w „Miarce”...

2018-02-16

Było sportowo, było ciekawie, było walentynkowo, po prostu się działo!
14 lutego 2018r w zabawie na sali gimnastycznej brali udział uczniowie z wszystkich poziomów nauczania, co zaowocowało nowymi znajomościami, a także przyczyniło się do nieustającego usprawniania w zdobywaniu umiejętności siatkarskich. Mecze były często wyrównane, rywalizacja zacięta, a zawodnicy pokazali serce do gry. Pierwsze miejsce wywalczyli Agata Karbowska i Łukasz Bańczyk, na drugim miejscu uplasowali się Zuza Mamok i Janek Szuster, ostatnie miejsce na podium przypadło Oliwii Cieśli i Damianowi Gorolowi. Zwycięskie pary otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz niespodzianki o charakterze walentynkowym, a wszyscy uczestnicy drobne słodkości. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Odwiedziny gimnazjalistów

2018-02-16

W Walentynki odwiedzili nad gimnazjaliści z Łazisk, Orzesza, Ornontowic, Gostyni i Bujakowa. Chyba zakochali się w naszej szkole od pierwszego wejrzenia. Sami zobaczcie, co się u nas działo. Jutro zapraszamy kolejne grupy. Przyjeżdżajcie zobaczyć to na własne oczy!

Więcej zdjęć

Studniówka 2018

2018-02-15

Zapraszamy do obejrzenia Poloneza w wykonaniu naszych przyszłych maturzystów