• Do wakacji: WAKACJE!!!

Imieniny: Bogusława, Bronisława
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 4. WRZEŚNIA 2017r. O GODZ. 9.00.

UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI

2017-06-30

Wakacje 2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

2017-06-24

W dniu 23 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor mgr I. Radomska wręczyła uczniom, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 świadectwa z wyróżnieniem.

Prezentujemy uczniów wyróżnionych w poszczególnych klasach.

klasa 1a:

P. Czempka, P. Tkocz, J.Tyrna, P.Haida, J.Olszówka, M.Pawłowski, M.Rejek

klasa 1b:

P. Dąbkowski, L. Jeyranyan, A .Hirsa, M. Koppens, P. Koppens

klasa 1c:

N. Bierońska, W. Liszka

klasa 1d:

K. Chrzęstek, M. Ciemny, J. Górny, K. Kluszczyk, W. Krzemień, A. Mendrak, M. Mitrenga, M.Mlocek, J. Pieter, K. Popielewicz, J. Radziszewska, P. Smorzik, N. Sobierajska, A. Suwała, M. Zaczek, E. Budziak, K. Gąsiorek, N. Jaskółka, W. Semik, A. Wojas, M. Wójcik

klasa 1e:

J. Tkocz, W. Tabor

klasa 1f:

A. Haida, K. Bywalec, D. Niemann, J. Czuczejko, P. Radomska, A. Szymura, Z. Tkocz, J.Żogała

klasa 2a:

N. Domagała, H. Drzewiecka, D. Gorol, M. Górkiewicz, A. Karbowska, W. Piwko, S. Waligóra, O. Kędziora, J. Król, A. Muszer, J. Pawłowska, W. Pyka, P. Stolarska, K. Szafran, B. Wylęgły

klasa 2b:

A. Weszka, J. Kierzkowska, D. Nikolussi

klasa 2c:

L. Bańczyk, M. Kałuża, J. Rajca, K. Wieczorek

klasa 2d:

M. Gołuch, P. Magiera, M. Skrzypczyk, A. Skóra, K. Botor, D. Godziek, J. Gruszka, J. Skrzypczyk, A. Slian

klasa 2f:

N. Bratkowska, D. Michalska, A. Pajor, Z. Werner, A. Jaskóła, A. Kowalska, M. Szczepanek

Zapraszamy do naszej FOTORELACJI

Turniej finałowy Mistrzostw Śląska w Piłce Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych.

2017-06-24

9.06.2017r. na ośrodku "SŁUPNA" w Mysłowicach odbył się turniej finałowy Mistrzostw Śląska w Piłce Plażowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Wśród uczestników znalazły się również drużyny z MIARKI zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Oriana Klosa i Katarzyna Klimczyk zajęły VII miejsce, a Szymon Bandura i Marcin Topór XIII. GRATULUJEMY ZDOBYTYCH MIEJSC I ZNALEZIENIA SIĘ W TAK DOBOROWYM TOWARZYSTWIE.

Występ grupy teatralnej

2017-06-24

We wtorek grupa teatralna "Co jest grane" wystawiła autorską wersję "Czerwonego kapturka" dla dzieci z Przedszkola nr 3 im. Kota w butach w Mikołowie.

Zapraszamy do galerii zdjęć: http://bit.ly/2rFq6Ls

program 1%