• Do wakacji: WAKACJE!!!

2018-06-26

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

2018-06-25

22 czerwca w auli I LO w Mikołowie odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/18, na której 86 uczniów naszego liceum otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Serdecznie gratulujemy!

W czasie uroczystości została również pożegnana odchodządza na emeryturę  Pani Dyrektor Irena Radomska.

Zapraszamy do fotogalerii

Pożegnanie Pani Dyrektor I LO

2018-06-26

Relacja z uroczystego pożegnania Pani Dyrektor Ireny Radomskiej

<tutaj>

ZWYCIĘSKI TURNIEJ SIATKÓWKI

2018-06-25

ZWYCIĘSKI TURNIEJ SIATKÓWKI 21.06.2018 na hali MOSiR w Łaziskach odbył się XXVI Turniej Siatkówki dziewcząt w ramach Dni Świętojańskich. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Zuzanna Michalczyk, Agata Karbowska, Oliwia Cieśla, Marcelina Kielańska, Weronika Konarska, Natalia Kiel, Wiktoria Radecka, Weronika Liszka zdobyła 1 miejsce pokonując 2 LO i gimnazjum nr 1. GRATULACJE!

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2018-06-25

W dniach 13 - 15 czerwca Jakub Woźniak z kl. I e oraz Jakub Papała – już absolwent naszego liceum, reprezentowali woj. śląskie na OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO.
   Po raz pierwszy w historii „Miarki” nasi uczniowie wywalczyli awans do zawodów tej rangi, co niewątpliwie jest dużym sukcesem. Zawody ogólnopolskie to wysoki poziom tenisa stołowego i zajęcie czołowych lokat to nie lada wyczyn.
Po ciężkich bojach chłopcy dotarli do ćwierćfinału i ostatecznie ZDOBYLI 8 MIEJSCE W POLSCE.
                                                GRATULUJEMY!!!
      Dziękujemy Sponsorom: Starostwu Powiatowemu oraz Radzie Rodziców, którzy umożliwili wyjazd na tak prestiżowe zawody jakimi są Mistrzostwa Polski.