Biuletyn Informacji Publicznej

Jesteś tutaj: Strona główna » Menu podmiotowe » Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

 

 



Dyrektor I LO im. Karola Miarki: mgr Irena Radomska




Wicedyrektor i LO im. Karola Miarki: mgr Anna Łapińska - Jarocka

 




Rok szkolny 2017/2018



Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Baranowska –Kopiec Adrianna

2

Białek Anna

3

Bogdanowicz Alicja

4

Czernecki Renata

5

Dana Urszula     

6

Drygas Anna

7

Furgoł Michał

8

Gasz Anna

9

Gębalska-Sitko Małgorzata

10

Gwóźdź-Rusinek Sonia

11

Jonak Maria

12

Kaczmarczyk Magdalena

13

Kapała Katarzyna

14

Kaźmierczak Grażyna

15

Krenczyk Michał

16

Krzysteczko Magdalena

17

Ks. Kuś Maciej

18

Leżoch Danuta

19

Loska Adam  

20

Łapińska –Jarocka Anna  – wicedyr.

21

Machnicka Izabela

22

Maliszewska Beata

23

Marczyk Karolina

24

Marekwia-Wójcik Agnieszka

25

Mazur Anna

26

Modzelewska Barbara

27

Mycielski Przemysław

28

Opszała Małgorzata

29

Paczyńska Renata

30

Pawłowska Barbara  

31

Perczak Roman 

32

Płonka Teresa

33

Różańska Anna

34

Rumanowski Marek

35

Ryborz Beata

36

Stobiecki Paweł

37

Tomecka Anna

38

Ks. Tyburski Sławomir

39

Uszok-Jarek Bożena

40

Wojtuszek Katarzyna

41

Wojtuszek Paweł  

42

Wołczko Justyna

 



 

 



 



Rok szkolny 2016/2017

 


Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Absalon Danuta 

2

Baranowska –Kopiec Adrianna

3

Białek Anna

4

Bogdanowicz Alicja

5

Czernecki Renata

6

Dana Urszula

7

Furgoł Michał

8

Gasz Anna

9

Gębalska-Sitko Małgorzata

10

Górnioczek Beata

11

Jonak Maria

12

Kaczmarczyk Magdalena

13

Kapała Katarzyna

14

Kaźmierczak Grażyna

15

Kołodziej Aleksandra

16

Krenczyk Michał

17

Krzysteczko Magdalena

18

Ks. Kuś Maciej

19

Leżoch Danuta

20

Loska Adam

21

Machnicka Izabela

22

Maliszewska Beata

23

Marczyk Karolina

24

Mazur Anna

25

Modzelewska Barbara

26

Mycielski Przemysław

27

Opszała Małgorzata

28

Paczyńska Renata

29

Pawłowska Barbara

30

Perczak Roman  

31

Pyrchała Aleksandra

32

Różańska Anna

33

Rumanowski Marek

34

Ryborz Beata

35

Stobiecki Paweł

36

Tomecka Anna

37

Ks. Tyburski Sławomir

38

Wojtuszek Katarzyna

39

Wojtuszek Paweł

40

Wołczko Justyna

41

Wróbel Joanna

42

Żymła-Wojtyczka Jadwiga

 



 


Rok szkolny 2015/2016



Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Radomska Irena- dyrektor

2

Łapińska –Jarocka Anna

3

Absalon Danuta

4

Baranowska Adrianna

5

Czernecki Renata

6

Dana Urszula 

7

Drygas Anna

8

Furgoł Michał

9

Gasz Anna 

10

Gębalska-Sitko Małgorzata

11

Górnioczek Beata

12

Jeske-Cybulska Bronisława

13

Jonak Maria

14

Kaczmarczyk Magdalena

15

Kapała Katarzyna

16

Kaźmierczak Grażyna

17

Kołodziej Aleksandra

18

Krenczyk Michał

19

Krzysteczko Magdalena

20

Ks. Kuś Maciej

21

Leżoch Danuta 

22

Loska Adam 

23

Marczyk Karolina

24

Modzelewska Barbara 

25

Mycielski Przemysław 

26

Opszała Małgorzata 

27

Paczyńska Renata 

28

Paduch Mariola

29

Pawłowska Barbara 

30

Perczak Roman

31

Pyrchała Aleksandra

32

Różańska Anna

33

Rumanowski Marek 

34

Ryborz Beata

35

Smorz Sonia 

36

Stobiecki Paweł

37

Tomecka Anna 

38

Ks. Tyburski Sławomir

39

Wojtuszek Katarzyna

40

Wojtuszek Paweł 

41

Wołczko Justyna

42

Wyra Bożena 

43

Żymła-Wojtyczka Jadwiga


Pracownicy administracji i obsługi I LO w Mikołowie – rok szk. 2015/2016

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

 

Administracja

 

1.

Jaroszek- Kocur Cecylia

 

2.

Wojtuszek Elżbieta

 

3.

Sendobry Iwona

 

4.

Golda-Sowa Katarzyna

 

5.

Robak Sandra

 

 

Obsługa

 

5.

Badura Danuta

 

6.

Ciałoń Danuta

 

7.

Kukiełka Krystyna

 

8.

Niewiadomska Weronika

 

9.

Byczek Danuta

 

10.

Kolbusz Iwona

 

11.

Krzystolik Beata

 

12.

Schubert Marek

 

13.

Kocur Grzegorz

 

14.

Wicher Andrzej

 

 

 

 



 

 Rok szkolny 2014/2015



1 Radomska Irena dyrektor szkoły
2 Łapińska -Jarocka Anna wicedyrektor szkoły
3 Absalon Danuta
4 Baranowska Adrianna
5 Białek Anna
6 Czernecki Renata
7 Dana Urszula
8 Drygas Anna
9 Furgoł Michał
10 Gasz Anna
11 Gębalska-Sitko Małgorzata
12 Górnioczek Beata
13 Iwanecki Wojciech
14 Jeske-Cybulska Bronisława
15 Jonak Maria
16 Kaczmarczyk Magdalena
17 Kapała Katarzyna
18 Kaźmierczak Grażyna
19 Kołodziej Aleksandra
20 Kreczmański Sebastian
21 Krenczyk Michał
22 Krzysteczko Magdalena
23 Kuś Maciej 
24 Leżoch Danuta
25 Loska Adam
26 Marczyk Karolina
27 Marekwia-Wójcik Agnieszka
28 Mazur Andrzej
29 Modzelewska Barbara
30 Mycielski Przemysław
31 Opszała Małgorzata
32 Pacha Patrycja
33 Paczyńska Renata
34 Paduch Mariola
35 Pawłowska Barbara
36 Perczak Roman
37 Pikos-Stangret Izabela
38 Pyrchała Aleksandra
39 Różańska Anna
40 Rumanowski Marek
41 Ryborz Beata
42 Smorz Sonia
43 Stobiecki Paweł
44 Tomecka Anna
45 Wojtuszek Paweł
46 Wróbel Joanna
47 Wyra Bożena
48 Żymła-Wojtyczka Jadwiga


Pracownicy administracji i obsługi I LO w Mikołowie – rok szk. 2014/2015

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

 

Administracja

 

1.

Jaroszek- Kocur Cecylia

 

2.

Wojtuszek Elżbieta

 

3.

Sendobry Iwona

 

4.

Golda-Sowa Katarzyna

 

 

Obsługa

 

5.

Badura Danuta

 

6.

Ciałoń Danuta

 

7.

Kukiełka Krystyna

 

8.

Niewiadomska Weronika

 

9.

Byczek Danuta

 

10.

Kolbusz Iwona

 

11.

Krzystolik Beata

 

12.

Schubert Marek

 

13.

Kocur Grzegorz

 

14.

Wicher Andrzej

 

 

 

 




 

 

Rok szkolny 2013/2014




lp nazwisko i imię przedmiot
1 Radomska Irena dyrektor
język polski
podstawy przedsiębiorczości
2 Łapińska-Jarocka Anna wicedyrektor
jezyk angielski
3 Absalon Danuta geografia
4 Baranowksa Adrianna język włoski
5 Białek Anna historia, WOS, pedagog szkolny
6 Biela Przemysław WOK
7 Czernecki Renata pedagog szkolny
8 Dana Urszula język angielski
9 Fortuna Grzegorz chemia
10 Furgoł Michał fizyka
11 Gasz Anna biologia
12 Gębalska-Sitko Małgorzata wf
13 Górnioczek Beata język francuski
14 Iwanecki Wojciech religia
15 Jeske-Cybulska Bronisława język angielski
16 Kaczmarczyk Magdalena wf, przedsiębiorczość
17 Kapała Katarzyna matematyka
18 Kaźmierczak Grażyna chemia
19 Kołodziej Aleksandra język angielski
20 Krenczyk Michał fizyka, matematyka
21 Krzysteczko Magdalena historia, WOS
22 Leżoch Danuta język polski
23 Loska Adam matematyka
24 Marczyk Karolina język niemiecki
25 Marekwia-Wójcik Agnieszka informatyka
26 Mazur Andrzej matematyka
27 Modzelewska Barbara język polski
28 Mycielski Przemysław historia, WOS
29 Opszała Małgorzata język angielski
30 Paczyńska Renata wf
31 Pawłowska Barbara język angielski
32 Perczak Roman edukacja dla bezpieczeństwa, wf
33 Pyrchała Aleksandra język polski
34 Pyrtek Anna język hiszpański
35 Różańska Anna język niemiecki
36 Rumanowski Marek informatyka
37 Samuel Wojciech religia
38 Smorz Sonia język angielski
39 Stobiecki Paweł wf
40 Tomecka Anna biologia
41 Topolewska Danuta biblioteka
42 Wawoczny Iwona język angielski
43 Wróbel Joanna biblioteka
44 Wyra Bożena język polski
45 Żymła-Wojtyczka Jadwiga matematyka





Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Radomska Irena- dyrektor

dyrektor

2

Łapińska –Jarocka Anna

wicedyrektor

3

Absalon Danuta  - kl. III A

4

Baranowska Adrianna

5

Czernecki Renata

6

Dana Urszula – I E

7

Drygas Anna

8

Furgoł Michał

9

Gasz Anna – kl. III D

10

Gębalska-Sitko Małgorzata

11

Górnioczek Beata

12

Jeske-Cybulska Bronisława

13

Jonak Maria

14

Kaczmarczyk Magdalena

15

Kapała Katarzyna – kl. II C

16

Kaźmierczak Grażyna – kl. I D

17

Kołodziej Aleksandra – kl. III E

18

Krenczyk Michał

19

Krzysteczko Magdalena

20

Ks. Kuś Maciej

21

Leżoch Danuta – kl. III F

22

Loska Adam – kl. II E

23

Marczyk Karolina

24

Modzelewska Barbara – kl. I A

25

Mycielski Przemysław  - kl. II B

26

Opszała Małgorzata – kl. III C

27

Paczyńska Renata – I F

28

Paduch Mariola

29

Pawłowska Barbara – kl. III B

30

Perczak Roman

31

Pyrchała Aleksandra

32

Różańska Anna

33

Rumanowski Marek – kl. II A

34

Ryborz Beata

35

Smorz Sonia – kl. II D

36

Stobiecki Paweł

37

Tomecka Anna – I B

38

Ks. Tyburski Sławomir

39

Wojtuszek Katarzyna

40

Wojtuszek Paweł – kl. II F

41

Wołczko Justyna

42

Wyra Bożena – I C

43

Żymła-Wojtyczka Jadwiga

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Radomska Irena- dyrektor

2

Łapińska –Jarocka Anna-wicedyr.

3

Absalon Danuta  - kl. III A

4

Baranowska Adrianna

5

Czernecki Renata

6

Dana Urszula – I E

7

Drygas Anna

8

Furgoł Michał

9

Gasz Anna – kl. III D

10

Gębalska-Sitko Małgorzata

11

Górnioczek Beata

12

Jeske-Cybulska Bronisława

13

Jonak Maria

14

Kaczmarczyk Magdalena

15

Kapała Katarzyna – kl. II C

16

Kaźmierczak Grażyna – kl. I D

17

Kołodziej Aleksandra – kl. III E

18

Krenczyk Michał

19

Krzysteczko Magdalena

20

Ks. Kuś Maciej

21

Leżoch Danuta – kl. III F

22

Loska Adam – kl. II E

23

Marczyk Karolina

24

Modzelewska Barbara – kl. I A

25

Mycielski Przemysław  - kl. II B

26

Opszała Małgorzata – kl. III C

27

Paczyńska Renata – I F

28

Paduch Mariola

29

Pawłowska Barbara – kl. III B

30

Perczak Roman

31

Pyrchała Aleksandra

32

Różańska Anna

33

Rumanowski Marek – kl. II A

34

Ryborz Beata

35

Smorz Sonia – kl. II D

36

Stobiecki Paweł

37

Tomecka Anna – I B

38

Ks. Tyburski Sławomir

39

Wojtuszek Katarzyna

40

Wojtuszek Paweł – kl. II F

41

Wołczko Justyna

42

Wyra Bożena – I C

43

Żymła-Wojtyczka Jadwiga

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Absalon Danuta 

2

Baranowska –Kopiec Adrianna

3

Białek Anna

4

Bogdanowicz Alicja

5

Czernecki Renata

6

Dana Urszula

7

Furgoł Michał

8

Gasz Anna

9

Gębalska-Sitko Małgorzata

10

Górnioczek Beata

11

Jonak Maria

12

Kaczmarczyk Magdalena

13

Kapała Katarzyna

14

Kaźmierczak Grażyna

15

Kołodziej Aleksandra

16

Krenczyk Michał

17

Krzysteczko Magdalena

18

Ks. Kuś Maciej

19

Leżoch Danuta

20

Loska Adam

21

Machnicka Izabela

22

Maliszewska Beata

23

Marczyk Karolina

24

Mazur Anna

25

Modzelewska Barbara

26

Mycielski Przemysław

27

Opszała Małgorzata

28

Paczyńska Renata

29

Pawłowska Barbara

30

Perczak Roman  

31

Pyrchała Aleksandra

32

Różańska Anna

33

Rumanowski Marek

34

Ryborz Beata

35

Stobiecki Paweł

36

Tomecka Anna

37

Ks. Tyburski Sławomir

38

Wojtuszek Katarzyna

39

Wojtuszek Paweł

40

Wołczko Justyna

41

Wróbel Joanna

42

Żymła-Wojtyczka Jadwiga

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

1

Baranowska –Kopiec Adrianna

2

Białek Anna

3

Bogdanowicz Alicja

4

Czernecki Renata

5

Dana Urszula     

6

Drygas Anna

7

Furgoł Michał

8

Gasz Anna

9

Gębalska-Sitko Małgorzata

10

Gwóźdź-Rusinek Sonia

11

Jonak Maria

12

Kaczmarczyk Magdalena

13

Kapała Katarzyna

14

Kaźmierczak Grażyna

15

Krenczyk Michał

16

Krzysteczko Magdalena

17

Ks. Kuś Maciej

18

Leżoch Danuta

19

Loska Adam  

20

Łapińska –Jarocka Anna  – wicedyr.

21

Machnicka Izabela

22

Maliszewska Beata

23

Marczyk Karolina

24

Marekwia-Wójcik Agnieszka

25

Mazur Anna

26

Modzelewska Barbara

27

Mycielski Przemysław

28

Opszała Małgorzata

29

Paczyńska Renata

30

Pawłowska Barbara  

31

Perczak Roman 

32

Płonka Teresa

33

Różańska Anna

34

Rumanowski Marek

35

Ryborz Beata

36

Stobiecki Paweł

37

Tomecka Anna

38

Ks. Tyburski Sławomir

39

Uszok-Jarek Bożena

40

Wojtuszek Katarzyna

41

Wojtuszek Paweł  

42

Wołczko Justyna-     wych.  II D

Wersja do wydruku

Informacje o artykule


Tytuł dokumentu

Struktura organizacyjna

Data utworzenia

2013-04-17

Osoba wprowadzająca dokument

Admin

Osoba tworząca dokument

Admin

Rejestr zmian dokumentu

  • [2017-09-19] Edycja dokumentu przez Admin
  • [2017-09-19] Edycja dokumentu przez Admin
  • [2016-09-14] Edycja dokumentu przez Admin
  • [2016-09-14] Edycja dokumentu przez Admin
  • [2016-09-14] Edycja dokumentu przez Admin

Pokaż wszystkie zmiany

Dokument wyświetlono

2164 razy