Nasi stypendyści Starosty Powiatu Mikołowskiego

Od sierpnia 2016 do stycznia 2017 roku 44 uczniów otrzymywać będzie stypendium starosty mikołowskiego w kwocie 200 zł. Pieniądze wypłacane będą co miesiąc do 28 dnia każdego miesiąca. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 7 września w starostwie w obecności starosty Henryka Jaroszka, wicestarosty Marka Szafrańca, Józefa Mrowca przewodniczącego Komisji Oświaty Kultury, Sportu i Promocji Rady Powiatu, skarbnika Danuty Bywalec, Krystyny Morawiec naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu oraz dyrektorów szkół. - Gratuluje wszystkim stypendystom i zapewniam, że pieniędzy na ten cel na pewno nie zabraknie – przyznał starosta Henryk Jaroszek.

Tym razem stypendystami za wybitne wyniki w nauce zostali z I Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie: Marek Kinasz, Paweł Podolec, Joanna Król, Weronika Pyka, Karolina Szafran, Dawid Nikolussi, Justyna Kierzkowska, Dominika Godziek, Joanna Maria Dziduch, Anna Skóra, Karolina Botor, Jakub Brożek, Natalia Strzoda, Karolina Gołąb, Monika Letniowska, Justyna Sarzyńska. Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat mikołowski.

źródło: http://www.mikolowski.pl/index.php/19-aktualnosci/1515-styp-2016-2