Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1039826
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 214 dni

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki

ul. Żwirki i Wigury 25, 43-190 Mikołów, Tel: (32) 226 26 17

 

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Osiągnięcia przedmiotowe 2016 / 2017



LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH

- rok szkolny 2016 / 2017



 

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa konkursu

Opiekun

1.

Michał Weiss

II etap Olimpiady Fizycznej

mgr Michał Furgoł

2.

Marcin Kowalski

II etap Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 
w dziedzinie matematyki

mgr Katarzyna Kapała

3.

Marta Rusek

II etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

mgr Barbara Modzelewska

4.

Marta Puchała

II etap Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy 
"Język angielski - pomysł na twoją przyszłość" - o indeks KUL

mgr Barbara Pawłowska

5.

Julia Rachwalska

II etap Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy 
"Język angielski - pomysł na twoją przyszłość" - o indeks KUL

mgr Urszula Dana

6.

Aleksandra Wojas (kwalifikacja do etapu ustnego)

Samuel Hapeta

II etap Olimpiady z Języka Angielskiego

mgr Małgorzata Opszała

7.

Nathalie Zientz

II etap Olimpiady z Języka Niemieckiego

mgr Karolina Marczyk

8.

Justyna Kierzkowska

Marek Koehler

II etap Olimpiady z Historii

mgr Przemysław Mycielski

9.

Marek Koehler

I miejsce w konkursie "Wiedzy o Sejmie" pod Patronatem Marszałka Sejmu Pani Poseł Izabeli Kloc
oraz 
władz samorządowych powiatu mikołowskiego

mgr Paweł Wojtuszek

10.

Zuzanna Werner

Elżbieta Budziak

Aleksandra Wojas

II etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

mgr Magdalena Kaczmarczyk

11.

Marcin Trela

II rejonowy etap IV Ogólnopolskiej Olimpiady Bibliologiczno 
- Informatologicznej, organizowanej przez Uniwersytet Łódzki

mgr Maria Jonak
dr Joanna Wróbel

12.

Monika Letniowska (II m-ce)

Monika Prościńska (III m-ce)

Międzyszkolny Konkurs "Piszę List do Ciebie" - 
kategoria literacka

mgr Maria Jonak
dr Joanna Wróbel

13.

Monika Letniowska

I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie "Piszę List do Ciebie" - 
kategoria psychologiczno - społeczna

mgr Maria Jonak
dr Joanna Wróbel

14.

Monika Prościńska

Nagroda Specjalna Nauczycieli Bibliotekarzy w Międzyszkolnym
Konkursie "Piszę List do Ciebie"

mgr Maria Jonak
dr Joanna Wróbel

15.

Szymon Walter

Paweł Beczała

Anna Sendobry

Michał Firlejczyk

I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Szachach Drużynowych

mgr Magdalena Kaczmarczyk

16.

Szymon Walter (II m-ce)

Paweł Beczała (III m-ce)

W kategorii indywidualnej podczas Ogólnopolskich Mistrzostw 
Szkół i Przedszkoli w Szachach.

III m-ce wśród szkół ponadgimnazjalnych.

mgr Magdalena Kaczmarczyk

17.

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe:

Reprezentacja dziewcząt: I m-ce w powiecie i II m-ce w rejonie

Reprezentacja chłopców: I m-ce w powiecie i III m-ce w rejonie

 

mgr Małgorzata Gębalska - Sitko

18.

 

III miejsce reprezentacji dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach 
Rejonu w tenisie stołowym.

I miejsce reprezentacji dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach 
Powiatu w tenisie stołowym.

mgr Małgorzata Gębalska - Sitko

19.

 

II miejsce w powiecie reprezentacji dziewcząt w Szkolnej 
Lidze Lekkoatletycznej

mgr Małgorzata Gębalska - Sitko

   20                                                                    Szkolna Liga Lekkoatletyczna - II miejsce w powiecie                               mgr Renata Paczyńska

                                                                           reprezentacji dziewcząt 

 

 

 

 

                                                                          

  21                                                                     Sztafetowe Biegi Przełajowe –
                                                                          I miejsce w powiecie i II miejsce 
                                                                          w rejonie reprezentacji dziewcząt                                                              mgr Renata Paczyńska
                                                                          I miejsce w powiecie i III miejsce w rejonie reprezentacji chłopców

 

 

     

 

 22.    Agata Karbowska kl. 2a I miejsce             Badminton – IX Mikołowska Jesień z Badmintonem:                           mgr Renata Paczyńska

          Karolina Botor kl. 2d III miejsce                    (szkoły ponadgimnazjalne):

          Jakub Szymakowski kl. 3d I miejsce 

          Cyryl Polc kl. 3d III miejsce

                                                             

 

     

 23.                                                                Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie 

                                                                           Reprezentacja dziewcząt II miejsce                                                         mgr Renata Paczyńska

                                                                           Reprezentacja chłopców I miejsce 

 

     

 24.                                                                       Piłka Ręczna  II miejsce w powiecie reprezentacji dziewcząt                     mgr Renata Paczyńska

 

     

 25.                                                                       Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej II miejsce

                                                                             w Półfinałach Wojewódzkiej Licealiady                                                 mgr Paweł Stobiecki

 

 

     

 26.                                                                        Reprezentacja chłopców w piłce nożnej II miejsce                                  mgr Paweł Stobiecki

                                                                             w Półfinałach Wojewódzkiej Licealiady

 

     

27.     Oriana  Klosa , Katarzyna Klimczyk                   VII miejsce w Mistrzostwach Ślaska w piłce siatkowej plażowej                 mgr Paweł Stobiecki

 

     

28.      Szymon Bandura, Marcin Topór                      VII miejsce w Mistrzostwach Ślaska w piłce siatkowej plażowej                 mgr Paweł Stobiecki

 

 

     

29.     Patryk Jańczyk z klasy IIIA                              I miejsce w Ogólnopolskim Finale Ligi PlayStation Polska                         mgr Marek Rumanowski
                                                                             w grze Uncharted 4 na PS4 organizowane przez ESL   

 

     

30.     Mikołaj Kałuża z klasy IIC                               Finalista konkursu „Od Algorytmu do Zawodowca ”                                   mgr Marek Rumanowski